טכנאי מחשבים ברמת גן

אם חיפשתם טכנאי מחשבים ברמת גן שיעניק לכם שירות מהיר, אמין ומקצועי, הגעתם למקום הנכון, טרה טק הינה חנות מחשבים הממוקמת בתל אביב, החנות נמצאת ברחוב נגיש ומרכזי לכל המגיעים מרמת גן. אתם יכולים להגיע אלינו בקלות לרחוב אבן גבירול 149 ולקבל מאיתנו שירות מהיר יעיל ומקצועי. ייתכן שיש טכנאי מחשבים ברמת גן אשר קרוב לביתכם, אך אף טכנאי מחשבים לא בעל ידע וניסיון כמו של צוות טרה טק. אנו חברה הקיימת כבר כמה עשורים ואצלנו מקצועיות ואמינות היא מעבר להכל. בנוסף, קיים שירות של איסוף המחשב מבית הלקוח!

להתייעצות ולמידע נוסף צרו איתנו קשר – 03-5447174

מתי יש לפנות לטכנאי מחשבים?

לפני שאתם רצים לטכנאי מחשבים בדקו האם אתם באמת צריכים את עזרתו, ישנן תקלות רגעיות או תקלות פשוטות אשר לא מחייבות את עזרתו של הטכנאי, לעיתים אלו אפילו לא תקלות אלה הגדרות שיש לשנות. לדוגמא, קורים מצבים שהמחשב נכבה בטעות בלי שנכבה אותו מההתחל, לעיתים כשננסה להדליק את המחשב בשנית תעלה הודעה האם המחשב יעלה באופן נורמלי/רגיל, זוהי לא תקלה יש רק ללחוץ על האפשרות להעלאה באופן נורמלי וכך זה נפתר והמחשב יעלה בצורה תקינה. ועוד מגוון תקלות שלא דורשות את עזרתו של טכנאי מחשבים.
אך ישנן תקלות חמורות יותר שללא טיפול של טכנאי מחשבים לא תוכלו להשתמש במחשב, לדוגמא אם המחשב לא עולה, המחשב לא פותח חלונות ועוד. אנו ממליצים ליצור איתנו קשר על מנת שנבין מראש אם יש צורך בעזרת טכנאי מחשבים רמת או שהבעיה פתירה ולא צריכה את עזרת הטכנאי.

לפרטים על טכנאי מחשבים במרכז לחצו!

“טרה טריוויה ” – מאוסברון למקינטוש ול Think Pad.
המחשבים הניידים הראשונים היו האוסבורן 1, ה-Compaq portable series והמקינטוש הנייד ששקלו בין 7 ל-14 ק”ג (חלק גדול מהמשקל היוותה הסוללה). למרות משקלם, הם איפשרו ניידות למשתמש. ב-3 במרץ 1986, התחילה חברת IBM בהפצת המחשב הנייד הראשון. בשנת 1992 הציגה חברת אפל את המחשב PowerBook וחברת IBM את המחשב ThinkPad. שני המחשבים היו בעלי צג LCD ושקלו פחות מ-4.5 ק”ג, בגלל יתרונות אלה הם נעשו פופולריים מאוד. המחשבים הניידים פופולריים בקרב סטודנטים ואנשי עסקים שנמצאים רבות בתנועה.

כיום: הרבעון השלישי של 2008 היה לרבעון הראשון בו מספר המחשבים הניידים שנמכרו היה גבוה ממספר המחשבים הנייחים (38.6 מיליון יחידות ניידות לעומת 38.5 מיליון יחידות נייחות). (ויקיפדיה)