תיקון מחשבים ניידים

טרה טק ממבצעים תיקון מחשבים ניידים במעבדה מקצועית במיוחד! מחשבים ניידים הנם בעלי חומרה ייעודית ומורכבת יותר מאשר זו של מחשבים נייחים (PC) בשל אילוצי הגודל להם כפופים מתכנני מחשבים אלו. תיקון מחשב נייד הנו מורכב יותר בהתאם ודורש הבנה וידע מעמיקים באופן פעולת המחשב כמו גם כלי דיאגנוסטיקה מקצועיים, על כן בטרה טק תמצאו טכנאי מחשבים ניידים מומחה.fix_laptops1

תיקון מחשב נייד בטרה-טק על ידי טכנאי מומחה

מעבדות טרה-טק מתמחות בכל תיקון מחשב נייד ומפעילות לשם כך מעבדה ייחודית הכוללת את המילה האחרונה בתחום המכשור והדיאגנוסטיקה כמו גם טכנאי מחשבים המומחים עם תיקון מחשבים נייד. אבחון התקלה מבוצע מיידית וללא כל התחייבות מצדך. למעט מקרים חריגים, מבוצע תיקון מחשבים ניידים “מהיום להיום” בכדי לצמצם ככל שניתן את אי הנוחות הנגרמת לך עקב השבתת המחשב.

ניתן לתקן במעבדות טרה-טק כל מחשב נייד של מרבית היצרנים: IBM,DELL,COMPAQ,TOSHIBA, HP, SONY VAIO, LENOVO, ASUS, ACER, FUJITSU SIEMENS ועוד.

שירותי תיקון מחשבים ניידים

להלן רשימת עבודות הניתנות במסגרת שירותי תיקון מחשבים ניידים: תיקון או החלפת לוח אם, תיקון והחלפת מעגלים בלוח אם של מחשב נייד, תיקון מסך במחשבים ניידים, שדרוג מחשבים ניידים: מעבד, זיכרון, דיסק קשיח ועוד, החלפת מטען שרוף, החלפת סוללה, נייד, פריצת סיסמה מחשב נייד, פירמוט מחשב נייד, התקנת דרייברים ותוכנות שונות לפי דרישת הלקוח וצרכיו.

למידע נוסף אודות שירותי תיקון מחשב נייד פנה למעבדת המחשבים בטרה-טק 03-5447174 (רב קוי).

זכרו, תיקון ניידים זה עסק למקצוענים בלבד!

desktop3

תיקון מחשב נייד צריך להתבצע רק על ידיי המומחים הטובים ביותר בתחום, בטרה טק תמצאו טכנאי מחשבים מקצועיים ובעלי ניסיון רב בתחום. אצלנו תקבלו את השירות הטוב ביותר לכל סוגי התיקונים הנדרשים. בנוסף לתיקונים אנו מציעים מגוון אביזרים נלווים מתקדמים במיוחד למחשבים ניידים. אל תהססו לפנות עוד היום ולהנות משירות תיקון מחשבים ניידים של במקצוענים ביותר.