מחיר פירמוט מחשב

לפי מה נקבע מחיר פירמוט מחשב? מה כולל מחיר פירמוט מחשב?
אלו הן שאלות שלרוב לקוחות שואלים ואנו כאן לספק לכם את המידע בשביל לעשות לכם קצת סדר. מחיר פירמוט מחשב משתנה לפי התוכנות שיש להתקין, ככל שהתוכנות יותר חדשות כך הן יותר ייקרות ובהתאם לכך מחיר הפירמוט משתנה. לאחר הפירמוט בדרך כלל המחשב מהיר יותר, זמני תגובה קצרים, יש יותר מקום לאחסון במחשב כי מוסרות תוכנות שלא בשימוש וגם המחשב מנוקה מכל הוירוסים שהתווספו עם הזמן.

אנו בטרה טק לא ממהרים לבצע פירמוט מחשב, לפני ביצוע הפירמוט המחשב עובר בדיקה על מנת לוודא כי אכן יש צורך בפירמוט והאם בכלל פירמוט הוא הפיתרון לבעיה, במידה ויש בעיה כמובן. במידה ונקבע כי יש צורך בפירמוט מחשב, אנו מתאמים מול הלקוח באיזו גרסת מערכת הפעלה הוא מעוניין וכמו כן מוודאים כי הלקוח גיבה את כלל הקבצים החשובים לו. אנו בטרה טק מעניקים מחירים אטרקטייבים במיוחד ומעניקים שירות פירמוט מחשב מהיר ומקצועי.

לקבלת שירות צרו קשר 03-5447174 או בקרו במעבדה שלנו.

“טרה טריוויה ” – מאוסברון למקינטוש ול Think Pad.
המחשבים הניידים הראשונים היו האוסבורן 1, ה-Compaq portable series והמקינטוש הנייד ששקלו בין 7 ל-14 ק”ג (חלק גדול מהמשקל היוותה הסוללה). למרות משקלם, הם איפשרו ניידות למשתמש. ב-3 במרץ 1986, התחילה חברת IBM בהפצת המחשב הנייד הראשון. בשנת 1992 הציגה חברת אפל את המחשב PowerBook וחברת IBM את המחשב ThinkPad. שני המחשבים היו בעלי צג LCD ושקלו פחות מ-4.5 ק”ג, בגלל יתרונות אלה הם נעשו פופולריים מאוד. המחשבים הניידים פופולריים בקרב סטודנטים ואנשי עסקים שנמצאים רבות בתנועה.

כיום: הרבעון השלישי של 2008 היה לרבעון הראשון בו מספר המחשבים הניידים שנמכרו היה גבוה ממספר המחשבים הנייחים (38.6 מיליון יחידות ניידות לעומת 38.5 מיליון יחידות נייחות). (ויקיפדיה)