מסכי מחשב למכירה – טרה טק

בטרה-טק ניתן למצוא מבחר רב של מסכי מחשב למכירה המיוצרים על ידי החברות המובילות בעולם ובישראל. מסכי LCD , מסכי Led ועוד.. הנמכרים במגוון של גדלים, מותאמים לכל שימוש ולכל כיס. לכולם ניתנת אחריות יצרן ושירות תיקונים במעבדות יצרן ו/או במעבדת מחשבים טרה-טק.

היצע הצגים בחנות המחשבים שלנו רב וממיטב החברות המובילות והאמינות:
DELL, CHIMEI, LENOVO, TOSHIBA, PHOLIPS, NEC, ACER, KDF, HP, SONY, TEAC, VIEWSONIC, KTC, EIZO SAMUSNG, MAG ASUS, BENQ. PROVIEW, LG.

צוות טכנאי המחשבים וצוות המכירה של טרה-טק עומדים לרשותך וידעו להמליץ לך על מסך מחשב למכירה הטוב ביותר בשבילך. אנו נלמד את העדפותיך וביחד איתך נבחר את המסך המיטבי בעבורך – לשימוש ביתי, למשרד או לשעות הפנאי (למשחקים ולצפייה בסרטים).

נאמנים לכלל של טרה-טק- בעת הרכישה רק מתחיל השירות. אנו מבטיחים לך אחריות מלאה, את זמינות המעבדה וצוותה בכל עת.

במעבדת התיקונים שלנו ניתנים שרותי תיקונים והתאמות למסכים של כל היצרנים.

אם אתם מחפשים מסכי מחשבהגעתם למקום הנכון, אצלנו בטרה טק איכות ושרות זה מעבר לכל. אנו נשמח להציג לכם מסכי מחשב למכירה מהחברות המובילות בתחום.

טרה טריוויה למסך מחשב

LCD (תצוגת גביש נוזלי, ראשי תיבות באנגלית של Liquid Crystal Display) היא טכנולוגיה לבניית צגים דקים העשויים ממספר מקטעים. בדרך כלל, כל מקטע מהווה מרכיב צבע אחד של פיקסל.

הפיתוח הראשוני היה פתרון של תצוגה מונוכרומטית לאור יום של ספרות, בעיקר עבור שעונים דיגיטליים. התצוגה ניצלה את העובדה שאור שעובר בגבישים מסוימים משנה את מישור הקיטוב שלו לפי המתח המופעל על הגביש, והתפתחה בהדרגה לתצוגה המובילה במערכות דיגיטליות, כמסכי מחשב, טלוויזיה, צגים של סלולריים, מצלמות ונגני מוזיקה דיגיטליים. (ויקיפדיה).