חנות מחשבים ברמת גן

מחפשים חנות מחשבים ברמת גן? מעוניינים בשירות מהיר ומקצועי? טרה טק עומדת לשרותכם עם צוות טכנאים מקצועי ומיומן ומבחר מחשבים של החברות המובילות.

לפרטים נוספים צרו קשר: 035447174

החנות טרה טק ממוקמת ברחוב המרכזי בתל אביב – אבן גבירול ומספקת שירות לתל אביב והסביבה. אז אם אתם מרמת גן ומעוניינים במחשב חדש או בשירות תיקונים אז אנו עומדים לשרותכם.

 laptop-33521_640computer-154114_640

יש הרבה חנויות מחשבים ברמת גן והסביבה אז למה דווקא טרה טק?

הייתרון של טרה טק על פני חנויות מחשבים הוא בוותק אחרון הוא במבחר הרב של המחשבים במחירים אטרקטיבים במיוחד. דבר נוסף הוא צוות הטכנאים המקצועי וותיק היודע לתקן כל תקלה במחשב.
אז אם אתם מתלבטים לאיזה חנות לפנות, דעו שטרה טק הינה חנות מחשבים הקיימת כבר כמה עשורים עם מגוון לקוחות מרוצים. אז אם אתם מחפשים חנות מחשבים ברמת גן טרה טק אינה רחוקה ממכם.

בין מגוון השירותים של טרה טק:

“טרה טריוויה ” – מאוסברון למקינטוש ול Think Pad.
המחשבים הניידים הראשונים היו האוסבורן 1, ה-Compaq portable series והמקינטוש הנייד ששקלו בין 7 ל-14 ק”ג (חלק גדול מהמשקל היוותה הסוללה). למרות משקלם, הם איפשרו ניידות למשתמש. ב-3 במרץ 1986, התחילה חברת IBM בהפצת המחשב הנייד הראשון. בשנת 1992 הציגה חברת אפל את המחשב PowerBook וחברת IBM את המחשב ThinkPad. שני המחשבים היו בעלי צג LCD ושקלו פחות מ-4.5 ק”ג, בגלל יתרונות אלה הם נעשו פופולריים מאוד. המחשבים הניידים פופולריים בקרב סטודנטים ואנשי עסקים שנמצאים רבות בתנועה.