פירמוט מחשב נייד

טרה טק מספקים שירות פרמוט מחשב נייד, בתהליך הפרמוט מתבצע אתחול למחשב, כל נתוני המחשב נמחקים ולרוב גם מוחקים את מערכת ההפעלה. לפני ביצוע פעולת פירמוט מחשב נייד יש לאחסן את הקבצים החשובים במקום אחסון בטוח כמו כונן חיצוני, דיסק און קיי ועוד, לאחר ביצוע הפירמוט תוכלו להחזיר את כל הקבצים למחשב שלכם.

לפרטים נוספים וקבלת שירות פירמוט מחשב נייד/נייח אתם מוזמנים להתקשר 03-5447174 או לבקר בחנות.

מתי דרוש פירמוט מחשב נייד?

לאחר תקופה מסוימת, המחשב מתחיל להיות איטי יותר, זמן התגובה מתארך ונעשה איטי עד מעצבן אפילו. לוקח זמן לתוכנות ההפעלה להגיב, לפעמים אפילו נפתחים חלונות שכלל לא ביקשתם, כל התסמינים הללו מעידים על כך כי קיים עומס על המחשב, עומס זה יכול לנבוע מהורדת תוכנות ללא ידיעתכם או בוירוסים המכבידים על המחשב. הפיתרון לכך הוא פירמוט מחשב נייד. לאחר ביצוע הפירמוט תקבלו מחשב מהיר יותר ונקי מוירוסים ומתוכנות לא נחוצות.

סיבה נוספת לביצוע פירמוט מחשב נייד היא כאשר רוצים למחוק תוכנת הפעלה קיימת ולהתקין תוכנת הפעלה חדשה יותר. לשם ביצוע התקנה לתוכנת הפעלה חדשה מתבצע תהליך פירמוט המנקה את המחשב מכלל הקבצים הקיימים, לכן גם כאן יש לבצע גיבוי מלא לקבצים טרם ביצוע הפירמוט.

שירותים נוספים אצל טרה טק:

“טרה טריוויה ” – מאוסברון למקינטוש ול Think Pad.
המחשבים הניידים הראשונים היו האוסבורן 1, ה-Compaq portable series והמקינטוש הנייד ששקלו בין 7 ל-14 ק”ג (חלק גדול מהמשקל היוותה הסוללה). למרות משקלם, הם איפשרו ניידות למשתמש. ב-3 במרץ 1986, התחילה חברת IBM בהפצת המחשב הנייד הראשון. בשנת 1992 הציגה חברת אפל את המחשב PowerBook וחברת IBM את המחשב ThinkPad. שני המחשבים היו בעלי צג LCD ושקלו פחות מ-4.5 ק”ג, בגלל יתרונות אלה הם נעשו פופולריים מאוד. המחשבים הניידים פופולריים בקרב סטודנטים ואנשי עסקים שנמצאים רבות בתנועה.

כיום: הרבעון השלישי של 2008 היה לרבעון הראשון בו מספר המחשבים הניידים שנמכרו היה גבוה ממספר המחשבים הנייחים (38.6 מיליון יחידות ניידות לעומת 38.5 מיליון יחידות נייחות). (ויקיפדיה)